Tickets

(Pers) contact

Post- en bezoekadres

Speelhuislaan 155
4815 CD Breda
Nederland

Telefoon & e-mail

telefoon kantoor: + 31 (0) 76 532 93 11
e-mail: info@bredaphoto.nl
(ook voor perskit toegang / wachtwoord)

Organisatie

Reinout van den Bergh (curator) – reinout@bredaphoto.nl
Jan Schaerlackens (curator) – jan@bredaphoto.nl
Geert van Eyck (curator) – geert@bredaphoto.nl
Theo Andriessen (zakelijk manager) – theo@bredaphoto.nl
Marianne Robben (marketing & communicatie) – marianne@bredaphoto.nl
Tino van den Berg (productie & vrijwilligers) – tino@bredaphoto.nl
Marjorie van Geenhuizen (sponsoring) – marjorie@bredaphoto.nl
Yolanda Maans (rondleidingen) – rondleidingen@bredaphoto.nl

Pers en persaccreditatie

Voor mediatitels en journalisten