BredaPhoto
international
photo festival

Songs From the Heart
11 sep - 26 okt 2014

 

Contact

Stichting BredaPhoto

postadres
Postbus 1067
4801 BB Breda
Nederland

bezoekadres
Parade 10
4811 DZ Breda
Nederland

telefoon kantoor: + 31 (0) 76 532 93 11
info@bredaphoto.nl 


curatorium
Reinout van den Bergh - reinout@bredaphoto.nl
Jan Schaerlackens - jan@bredaphoto.nl
Geert van Eyck - geert@bredaphoto.nl
 


marketing / communicatie/ PR
Roel Stavorinus - roel@metroel.nl  (perscontacten / nieuwe media / public relations)
Ingrid de Leeuw - ingrid@bredaphoto.nl  (communicatie / drukwerk / sponsoring)
06 508 47 327



Stichting BredaPhoto
Het team van BredaPhoto wordt gedragen door een betrokken en actief bestuur, bestaande uit Bart Straatman, Angelique Mathon, Marty Horeman, Tom van Riel en Michel Wesseling. Heeft u vragen aangaande de organisatie en de stichting achter het festival, gelieve dan contact op te nemen per mail.
kantoor@bredaphoto.nl

BredaPhoto bezoeken met een groep of organisatie
Natuurlijk leent BredaPhoto zich voor het individueel bekijken van de talloze foto’s, maar heeft u wel eens gedacht aan een rondleiding? Deskundige rondleiders leggen verbanden tussen het vertoonde werk, het festivalthema en het leven/werk van de fotografen. Zeer geschikt voor fotoclubs, culturele verenigingen, vriendenclubs, familiebijeenkomsten, scholen, maar ook als bedrijfsuitje. Nieuwsgierig? Neem contact op met Marc Permeke, coördinator rondleidingen voor mogelijkheden en tarieven.
marc@bredaphoto.nl


BredaPhoto vrijwilligers
BredaPhoto heeft een toegewijd team maar kan niet bestaan zonder een trouwe en enthousiaste groep vrijwilligers. Misschien iets voor u? U kunt meer lezen over vrijwilligerswerk tijdens BredaPhoto 2014 op onze vrijwilligers pagina of contact opnemen om u aan te melden.
vrijwilligers@bredaphoto.nl