Arrow downArrow rightArrow rightArrow upCalendarCloseLocation (large)Location (small)MenuNetvliesPlaySearchFacebookInstagramLinkedinTwitter
Tickets

Contact

Postadres

Postbus 1067
4801 BB Breda
Nederland

Bezoekadres

Parade 10
4811 DZ Breda
Nederland

Telefoon & e-mail

telefoon kantoor: + 31 (0) 76 532 93 11
e-mail: info@bredaphoto.nl

Reinout van den Bergh (curator) – reinout@bredaphoto.nl
Jan Schaerlackens (curator) – jan@bredaphoto.nl
Geert van Eyck (curator) – geert@bredaphoto.nl
Theo Andriessen (zakelijk manager) – theo@bredaphoto.nl
Monique van de Wijdeven (marketing & communicatie) – monique@bredaphoto.nl
Tino van den Berg (productie, vrijwilligers & backoffice) – tino@bredaphoto.nl
Marjorie van Geenhuizen (sponsoring) – marjorie@bredaphoto.nl
Yolanda Maans (rondleidingen) – rondleidingen@bredaphoto.nl